PCSX2 0.9.9 - en to cs translation catalogue (541 entries)

en: 
    
    Press Ok to go to the Plugin Configuration Panel.
cs: 
    
    Stiskněte Ok pro přechod na Panel Nastavení Zásuvných Modulů.

en: 
    Note: Duplicate/Rename/Create/Delete will NOT be reverted with 'Cancel'.
cs: 
    Poznámka: Kopírovat/Přejmenovat/Vytvořit/Smazat NEBUDE tlačítkem 'Zrušit' přerušeno.

en:  (default)
cs:  (výchozí)

en: %s Commandline Options
cs: %s Volby Příkazového Řádku

en: %s Critical Error
cs: %s Kritická Chyba

en: %s Extensions not found.  The R5900-32 recompiler requires a host CPU with MMX, SSE, and SSE2 extensions.
cs: Rozšíření %s nenalezeno. Rekompilátor R5900-32 potřebuje hostitelský procesor s rozšířením MMX, SSE, a SSE2.

en: %s Extensions not found.  microVU requires a host CPU with MMX, SSE, and SSE2 extensions.
cs: Rozšíření %s nenalezeno. mikroVJ vyžaduje, aby hostitelský procesor měl rozšíření MMX, SSE, a SSE2.

en: %s First Time Configuration
cs: Prvotní Nastavení %s

en: %s Plugin Override Error!  The following file does not exist or is not a valid %s plugin:
cs: Chyba Potlačení Zásuvného Modulu %s! Následující soubor neexistuje nebo není platný modul %s:

en: %s is starting from a new or unknown folder and needs to be configured.
cs: %s je spouštěn z nového nebo neznámého adresáře a potřebuje být nastaven.

en: %s is switching to local install mode.
cs: %s se přepíná do režimu místní instalace.

en: %s plugin failed to initialize.  Your system may have insufficient memory or resources needed.
cs: Zásuvný modul %s nelze spustit. Váš systém možná nemá dostatečnou paměť nebo potřebné zdroje.

en: %s plugin failed to open.  Your computer may have insufficient resources, or incompatible hardware/drivers.
cs: Zásuvný modul %s nelze otevřít. Váš počítač může mít nedostatečné zdroje, nebo nekompatibilní hardware/ovladače.

en: &Apply
cs: &Použít

en: &Audio (SPU2)
cs: &Zvuk (SPU2)

en: &Back
cs: &Zpět

en: &Cancel
cs: &Zrušit

en: &Close
cs: &Zavřít

en: &Config
cs: &Nastavení

en: &Controllers (PAD)
cs: &Ovladače (PAD)

en: &Debug
cs: &Ladění

en: &Finish
cs: &Dokončit

en: &Help
cs: &Nápověda

en: &Home
cs: &Domů

en: &Log
cs: &Záznam

en: &Memory cards
cs: &Paměťové karty

en: &Misc
cs: &Ostatní

en: &Next >
cs: &Další >

en: &No
cs: &Ne

en: &Plugin/BIOS Selector
cs: &Výběr Zásuvných Modulů/BIOSu

en: &Save
cs: &Uložit

en: &Save...
cs: &Uložit...

en: &Sources
cs: &Zdroje

en: &System
cs: &Systém

en: &Video (GS)
cs: &Obraz (GS)

en: &Yes
cs: &Ano

en: 16 and 32 MB cards have roughly the same compatibility factor.
cs: 16 a 32 MB karty mají zhruba stejný faktor kompatibility.

en: 8 MB [most compatible]
cs: 8 MB [nejvíce kompatibilní]

en: < &Back
cs: < &Zpět

en: A Playstation 2 Emulator
cs: Emulátor Playstation 2

en: A configured folder does not exist.  Should %s try to create it?
cs: Nastavený adresář neexistuje. Měl by se %s pokusit o vytvoření?

en: A file could not be created.
cs: Soubor nemohl být vytvořen.

en: A safe and easy way to make sure that all speedhacks are completely disabled.
cs: Bezpečný a jednoduchý způsob, jak se ujistit, že všechny hacky rychlosti jsou úplně zakázané.

en: A typical size for 3rd-party memory cards which should work with most games.
cs: Typická velikost pro paměťové karty 3. strany, která by měla fungovat ve většině her.

en: About %s
cs: O %s

en: About...
cs: O Programu...

en: Access denied to memory card: 
    
    %s
cs: Přístup k paměťové kartě zamítnut: 
    
    %s

en: Actual DMA event processing and data transfer logs.
cs: Skutečné zpracování události DMA a záznamy přenosu dat.

en: Actual data transfer logs, bus right arbitration, stalls, etc.
cs: Skutečné záznamy přenosu dat, arbitráž oprávnění sběrnice, zahlcení, atd.

en: Aggressive
cs: Agresivní

en: Aggressive plus
cs: Agresivní plus

en: All Files (*.*)
cs: Všechny soubory (*.*)

en: All GIFtag parse activity; path index, tag type, etc.
cs: Veškerá aktivita analýzy GIFznačky; index cesty, typ značky, atd.

en: All Supported (%s)
cs: Vše Podporované (%s)

en: All VIFcode processing; command, tag style, interrupts.
cs: Veškeré zpracování VIFkódu; příkazy, styl značky, přerušení.

en: All known hardware register accesses (very slow!); not including sub filter options below.
cs: Všechny známé přístupy hardwarového registru (velmi pomalé!); nezahrnuje možnosti pod filtru níže.

en: All known hardware register accesses, not including the sub-filters below.
cs: Všechny známé přístupy hardwarového registru, nezahrnuje možnosti pod filtru níže.

en: All options are for the current session only and will not be saved.
cs: Všechny volby jsou pouze pro současnou relaci a nebudou uloženy.

en: All processing involved in Path3 Masking
cs: Veškeré zpracování spojené s Maskováním Path3

en: Always hide mouse cursor
cs: Vždy skrýt kurzor myši

en: Always on Top
cs: Vždy Nahoře

en: Always use this option if you want the safest and surest memory card behavior.
cs: Používejte tuto volbu vždy, když chcete nejbezpečnější a nejjistější chování paměťové karty.

en: An error occurred while trying to open the file:
cs: Vyskytla se chyba při pokusu o otevření souboru:

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Appearance/Themes - %s
cs: Motivy/Vzhledy - %s

en: Apply
cs: Použít

en: Applying settings...
cs: Aplikuji nastavení...

en: Aspect Ratio:
cs: Poměr Stran:

en: Assertion Failure -
cs: Selhání Uplatnění -

en: At folder:
cs: V adresáři:

en: Auto-eject memory cards when loading savestates
cs: Automaticky vyjmout paměťové karty při nahrávání uložených stavů

en: Automatic Gamefixes
cs: Automatické Herní Záplaty

en: Automatically applies needed Gamefixes to known problematic games
cs: Automaticky použije potřebné Herní Záplaty pro známé problematické hry

en: BIOS Search Path:
cs: Cesta pro hledání BIOS:

en: BIOS Selector
cs: Výběr BIOSu

en: Backup
cs: Záloha

en: Backup before save
cs: Před uložením zálohovat

en: Balanced
cs: Vyrovnaný

en: Base Framerate Adjust:
cs: Seřízení Základní Frekvence Snímků:

en: Betatesting
cs: Beta testeři

en: Blockdumps (%s)
cs: Výpisy bloků (%s)

en: Boot CDVD (fast)
cs: Zavést CDVD (rychle)

en: Boot CDVD (full)
cs: Zavést CDVD (úplně)

en: Boot the VM using the current DVD or Iso source media
cs: Zavést VS použitím současného zdrojového média DVD nebo Iso

en: Browse
cs: Procházet

en: Browse for an Iso that is not in your recent history.
cs: Procházet pro Iso, které není ve Vaši nedávné historii

en: Browse...
cs: Procházet...

en: C&lear
cs: &Vyčistit

en: CDVD reads
cs: čtení CDVD

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot apply new settings, one of the settings is invalid.
cs: Nelze použít nová nastavení, jedno z nastavení je neplatné.

en: Cannot apply settings...
cs: Nelze použít nastavení...

en: Cannot load ELF binary image.  The file may be corrupt or incomplete.
cs: Nelze načíst binární obraz ELF. Soubor může být poškozen nebo neúplný.

en: Cannot load savestate.  It is of an unknown or unsupported version.
cs: Nelze načíst uložený stav. Je neznámé nebo nepodporované verze.

en: Cannot load this savestate.  The state is an unsupported version.
cs: Nelze načíst tento uložený stav.  Má neznámou nebo nepodporovanou verzi.

en: Cannot load this savestate. The state is an unsupported version.
cs: Nelze načíst tento uložený stav. Má neznámou nebo nepodporovanou verzi.

en: Card (file) name
cs: Jméno karty (souboru)

en: Card size
cs: Velikost karty

en: Card:
cs: Karta:

en: Change the language only if you need to.
    The system default should be fine for most operating systems.
cs: Jazyk změňte, pouze pokud potřebujete.
    Výchozí jazyk by měl vyhovovat většině operačních systémů.

en: Chop / Zero
cs: Useknout / Nula

en: Clamping Mode
cs: Režim Upnutí

en: Classic black color scheme for people who enjoy having text seared into their optic nerves.
cs: Klasický vzhled černé barvy pro lidi, kteří mají rádi text vypálen do jejich optických nervů.

en: Clear all settings...
cs: Vyčistit všechna nastavení...

en: Clear the log window contents
cs: Vyčistit obsah okna se záznamem

en: Clears all %s settings and re-runs the startup wizard.
cs: Vyčistí všechna nastavení %s a znovu spustí průvodce při spuštění.

en: Click the Browse button to select a different folder containing PCSX2 visual themes.
cs: Klikněte na tlačítko Procházet pro vybrání jiného adresáře obsahující grafické vzhledy PCSX2.

en: Click the Browse button to select a different folder for PCSX2 plugins.
cs: Klikněte na tlačítko Procházet k vybrání jiného adresáře pro zásuvné moduly PCSX2.

en: Click the Browse button to select a different folder where PCSX2 will look for PS2 BIOS roms.
cs: Klikněte na tlačítko Procházet pro vybrání jiného adresáře, kde bude PCSX2 hledat romy BIOSu PS2.

en: Close this log window; contents are preserved
cs: Zavřít toto okno se záznamem; obsah je uchován

en: Closing %s may be hazardous to your health
cs: Zavření %s může ohrozit Vaše zdraví

en: Completely disables all GS plugin activity; ideal for benchmarking EEcore components.
cs: Úplně zakáže jakoukoli aktivitu zásuvného modulu GS; ideální pro měření výkonu hlavních součástí EE.

en: Completing tasks...
cs: Dokončuji úkoly...

en: Components Overrides Warning
cs: Varování Potlačení Součástí

en: Components Selectors - %s
cs: Výběr Součástí - %s

en: Config Overrides Warning
cs: Varování Potlačení Nastavení

en: Configuration Guides (online)
cs: Průvodci Nastavením (online)

en: Configure...
cs: Nastavit...

en: Configured %s plugin is not a valid PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
cs: Nastavený zásuvný modul %s není platný modul PCSX2, nebo je pro starší nepodporovanou verzi PCSX2.

en: Configured plugin is not a PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
cs: Nastavený zásuvný modul není modul PCSX2. nebo je pro starší nepodporovanou verzi PCSX2.

en: Confirm CDVD source change
cs: Potvrdit změnu zdroje CDVD

en: Confirm ISO image change
cs: Potvrdit změnu obrazu ISO

en: Confirm PS2 Reset
cs: Potvrdit Resetování PS2

en: Console to Stdio
cs: Konzole na Výstup

en: Constant skipping
cs: Neustálé přeskakování

en: Contributors
cs: Přispěvatelé

en: Copy failed!
cs: Kopírování selhalo!

en: Core GS Settings...
cs: Nastavení Jádra GS...

en: Could not create a memory card: 
    
    %s
cs: Nelze vytvořit paměťovou kartu: 
    
    %s

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create ...
cs: Vytvořit ...

en: Create a duplicate of this memory card ...
cs: Vytvořit kopii této paměťové karty ...

en: Create a new card ...
cs: Vytvořit novou kartu ...

en: Create a new memory card
cs: Vytvořit novou paměťovou kartu

en: Create a new memory card and assign it to this Port.
cs: Vytvořit novou paměťovou kartu a přiřadit ji k tomuto Portu.

en: Create a new memory card.
cs: Vytvořit novou paměťovou kartu.

en: Create folder?
cs: Vytvořit adresář?

en: Create memory card
cs: Vytvořit paměťovou kartu

en: Created on
cs: Vytvořena

en: Custom Window Size:
cs: Vlastní Velikost Okna:

en: Custom folder:
cs: Vlastní adresář:

en: Cycle to next slot
cs: Cyklovat do další pozice

en: Cycle to prev slot
cs: Cyklovat do předchozí pozice

en: Cycles the current save slot in +1 fashion!
cs: Cykluje současnou pozici uložení ve stylu +1!

en: Cycles the current save slot in -1 fashion!
cs: Cykluje současnou pozici uložení ve stylu -1!

en: Dark theme
cs: Tmavý vzhled

en: Default soft-tone color scheme.
cs: Výchozí barevné schéma jemných odstínů.

en: Default to fullscreen mode on open
cs: Standardně na režim celé obrazovky při otevření

en: Delay VIF1 Stalls (VIF1 FIFO) - For SOCOM 2 HUD.
cs: Odložit zdržení VIF1 (VIF1 FIFO) - Pro SOCOM 2 HUD.

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete card
cs: Smazat kartu

en: Delete memory file?
cs: Smazat paměťový soubor?

en: Detailed logging of CDVD hardware.
cs: Detailní záznam hardwaru CDVD.

en: Dev/Verbose
cs: Vývoj/Výřečný

en: Developers
cs: Vývojáři

en: Direct memory accesses to unknown or unmapped EE memory space.
cs: Přístupy přímé paměti do neznámého nebo nezmapovaného paměťového místa EE.

en: Direct memory accesses to unknown or unmapped IOP memory space.
cs: Přímé vstupy paměti do neznámého nebo nezmapovaného prostoru paměti IOP.

en: Disable Framelimiting
cs: Vypnout Omezování Snímků

en: Disable all
cs: Zakázat vše

en: Disable all GS output
cs: Zakázat všechen výstup GS

en: Disable window resize border
cs: Zakázat hranici okna pro změnu velikosti

en: Disabled [default]
cs: Vypnuto [výchozí]

en: Disables all log source filters.
cs: Zakáže všechny filtry zdroje záznamů.

en: Disables this popup and whatever response you select here will be automatically used from now on.
cs: Zakáže toto vyskakovací okno a jakákoliv odpověď, kterou zde vyberete bude, odteď automaticky použita.

en: Disasm of COP0 instructions (MMU, cpu and dma status, etc).
cs: Rozložení instrukcí COP0 (MMU, stav procesoru a dma, atd.).

en: Disasm of executing core instructions (excluding COPs and CACHE).
cs: Rozložení spouštění instrukcí jádra (mimo COP a CACHE)

en: Disasm of the EE's VU0macro co-processor instructions.
cs: Rozložení instrukcí koprocesoru VJ0makro v EE.

en: Disasm of the EE's floating point unit (FPU) only.
cs: Rozložení pouze matematického koprocesoru EE (MKO).

en: Disasm of the IOP's GPU co-processor instructions.
cs: Rozložení instrukcí koprocesoru IOP z GPU.

en: Disc Images (%s)
cs: Obrazy Disku (%s)

en: Do not show this dialog again.
cs: Už toto dialogové okno nezobrazovat.

en: Do you want to swap discs or boot the new image (system reset)?
cs: Chcete vyměnit disky nebo zavést nový obraz (reset systému)?

en: Do you want to swap discs or boot the new image (via system reset)?
cs: Chcete vyměnit disky nebo zavést nový obraz (přes reset systému)?

en: Double-click toggles fullscreen mode
cs: Dvojklik přepíná do režimu celé obrazovky

en: Drag and Drop Error
cs: Chyba Přetáhnutí

en: Drag cards to or from PS2-ports
cs: Táhnout karty do nebo z portů PS2

en: Dumps detailed information for PS2 executables (ELFs).
cs: Vypíše detailní informace pro spustitelné soubory PS2 (ELF).

en: Dumps various GIF and GIFtag parsing data.
cs: Vypíše různá GIF a GIFznačka data analyzování.

en: Dumps various VIF and VIFcode processing data.
cs: Vypíše různá VIF a VIFkód data zpracování.

en: Duplicate ...
cs: Kopírovat ...

en: Duplicate card ...
cs: Kopírovat kartu ...

en: Duplicate memory card
cs: Kopírovat paměťovou kartu

en: Dynamically toggle Vsync depending on frame rate (read tooltip!)
cs: Dynamicky přepínat Vsynch v závislosti na snímkové frekvenci (přečtěte si popisek!)

en: EE Cyclerate [Not Recommended]
cs: Množství Cyklů EE [Nedoporučeno]

en: EE timing hack - Multi purpose hack. Try if all else fails.
cs: Hack časování EE - Víceúčelový hack. Zkuste, pokud vše ostatní selže.

en: EE/FPU Advanced Recompiler Options
cs: EE/MKO Pokročilé Možnosti Rekompilátoru

en: Eject
cs: Vyjmout

en: Eject card
cs: Vyjmout kartu

en: Eject the card from this port
cs: Vyjmout kartu z tohoto portu

en: Empty
cs: Prázdné

en: Emulation &Settings
cs: &Nastavení Emulace

en: Emulation Settings - %s
cs: Nastavení Emulace - %s

en: Enable Cheats
cs: Povolit Cheaty

en: Enable EE Cache (Slower)
cs: Povolit Vyr. Paměť EE (Pomalejší)

en: Enable Host Filesystem
cs: Povolit Systém Souborů Hostitele

en: Enable INTC Spin Detection
cs: Povolit Zjištění Otáčení KPŘE

en: Enable Trace Logging
cs: Povolit Záznam Sledování

en: Enable Wait Loop Detection
cs: Povolit Zjištění Čekací Smyčky

en: Enable Widescreen Patches
cs: Povolit Záplaty

en: Enable all
cs: Povolit vše

en: Enable fast CDVD
cs: Zapnout rychlé CDVD

en: Enable manual game fixes [Not recommended]
cs: Povolit ruční záplaty her [Nedoporučeno]

en: Enable speedhacks
cs: Povolit hacky rychlosti

en: Enables all log source filters.
cs: Povolí všechny filtry zdroje záznamů.

en: Enumerating available plugins...
cs: Inventarizuji dostupné zásuvné moduly...

en: Error (%s)
cs: Chyba (%s)

en: Error while parsing either NTSC or PAL framerate settings.  Settings must be valid floating point numerics.
cs: Chyba při analýze nastavení snímkovací frekvence NTSC nebo PAL. Nastavení musí být platná čísla s plovoucí čárkou.

en: Error: Rename could not be completed.
cs: Chyba: Přejmenování nemohlo být dokončeno.

en: Error: The configured ISO file does not exist.  Click OK to select a new ISO source for CDVD.
cs: Chyba: Nastavený soubor ISO neexistuje. Klikněte na OK pro vybrání nového zdroje ISO pro CDVD.

en: Error: The memory card could not be created.
cs: Chyba: Paměťová karta nemohla být vytvořena.

en: Executing PS2 Virtual Machine...
cs: Spouštím Virtuální Stroj PS2...

en: Execution of EE cache instructions.
cs: Spuštění instrukcí vyrovnávací paměti EE.

en: Exit
cs: Ukončit

en: Extra + Preserve Sign
cs: Extra + Zachovat Znaménko

en: FFX videos fix - Fixes bad graphics overlay in FFX videos.
cs: Oprava videí FFX - Opravuje špatný grafický překryv ve videích FFX.

en: FPS
cs: SZS

en: FPU Compare Hack - For Digimon Rumble Arena 2.
cs: Hack Porovnání MKO - Pro  Digimon Rumble Arena 2.

en: FPU Multiply Hack - For Tales of Destiny.
cs: Hack Násobení MKO - Pro Tales of Destiny.

en: FPU Negative Div Hack - For Gundam games.
cs: Hack Negativního Děl. MKO - Pro hry Gundam.

en: Failed to overwrite existing settings file; permission was denied.
cs: Nelze přepsat existující soubor nastavení; oprávnění bylo zamítnuto.

en: Failed: %s
cs: Selhalo: %s

en: Failed: Can only duplicate an existing card.
cs: Selhání: Kopírovat lze pouze existující kartu.

en: Fast disc access, less loading times. [Not Recommended]
cs: Rychlý přístup k disku, menší doba nahrávání. [Nedoporučeno]

en: File name already exists
cs: Jméno souboru již existuje

en: File name empty or too short
cs: Jméno souboru prázdné nebo příliš krátké

en: File name outside of required directory
cs: Jméno souboru mimo vyžadovaný adresář

en: File not found.
cs: Soubor nenalezen.

en: Fit to Window/Screen
cs: Přizpůsobit Oknu/Obrazovce

en: Fits a lot of log in a microcosmically small area.
cs: Nacpe spoustu záznamu do mikrokosmicky malé oblasti.

en: Folders
cs: Adresáře

en: For running raw PS2 binaries directly
cs: Pro přímé spuštění souborů PS2

en: For troubleshooting potential bugs in the MTGS only, as it is potentially very slow.
cs: Pouze pro řešení možných chyb v VVGS, protože je toto potenciálně velmi pomalé.

en: Formatted
cs: Formátována

en: Frame Skipping
cs: Přeskakování Snímků

en: Framelimiter
cs: Omezovač Snímků

en: Frames to Draw
cs: Snímky na Vykreslení

en: Frames to Skip
cs: Snímky na Přeskočení

en: Full
cs: Úplné

en: GS Output is Disabled!
cs: Výstup GS je Zakázán!

en: GS Window
cs: Okno GS

en: Game Database Editor
cs: Editor Databáze Her

en: Game Fixes
cs: Opravy Her

en: Game database - %s
cs: Herní databáze - %s

en: Gamefixes
cs: Herní záplaty

en: Gamepad activity on the SIO.
cs: Aktivita gamepadu na SIO.

en: Games that need this hack to boot:
     * Star Ocean 3
     * Radiata Stories
     * Valkyrie Profile 2
cs: Hry, které potřebují tento hack k zavedení:
     * Star Ocean 3
     * Radiata Stories
     * Valkyrie Profile 2

en: Good Speedup and High Compatibility; may cause bad graphics... [Recommended]
cs: Dobré Zrychlení a Vysoká Kompatibilita; může způsobit grafické chyby... [Doporučeno]

en: Good Speedup and High Compatibility; may cause hanging... [Recommended if 3+ cores]
cs: Dobré Zrychlení a Vysoká Kompatibilita; může způsobit zaseknutí... [Doporučeno při 3+ více jádrech]

en: Hard reset of the active VM.
cs: Tvrdý reset aktivního VS.

en: Hide window when paused
cs: Skrýt okno při pozastavení

en: Huge
cs: Obrovské

en: Huge speedup for some games, with almost no compatibility side effects. [Recommended]
cs: Velké zrychlení v některých hrách bez jakýchkoliv vedlejších účinků na kompatibilitu. [Doporučeno]

en: I'm givin' her all she's got, Captain!
cs: Dávám jí, co to jde, Kapitáne!

en: I've seen enough
cs: Už jsem viděl dost

en: IPU activity: hardware registers, decoding operations, DMA status, etc.
cs: Aktivita IPU: hardwarové registry, operace dekódování, stav DMA, atd.

en: ISO file not found!
cs: Soubor ISO nenalezen!

en: If loading from an ISO image, this error may be caused by an unsupported ISO image type or a bug in PCSX2 ISO image support.
cs: Pokud načítáte z obrazu ISO, tato chyba mohla být způsobena nepodporovaným typem obrazu ISO nebo chyba PCSX2 v podpoře obrazů ISO.

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Ignore Bus Direction on Path3 Transfer - Used for Hotwheels
cs: Nevšímat si směru řadiče v převodu Path3 - Použito pro Hotwheels

en: Ignore DMAC writes when it is busy.
cs: Ignorovat zápisy do kontroly DMA, když je zaneprázdněna.

en: Import
cs: Importovat

en: Import Existing Settings?
cs: Importovat Existující Nastavení?

en: In case you have a really high res display.
cs: V případě, že máte displej s opravdu vysokým rozlišením.

en: Includes idle event processing and some other uncommon event usages.
cs: Zahrnuje zpracování nečinné události a další neobyčejné používání událostí.

en: Initializing...
cs: Zavádím...

en: Insert ...
cs: Vložit ...

en: Insert card
cs: Vložit kartu

en: Insert card ...
cs: Vložit kartu ...

en: Insert this card to a port ...
cs: Vložit tuto kartu do portu ...

en: Internal Memorycard Plugin failed to initialize.
cs: Vnitřní zásuvný modul Paměťové Karty nelze spustit.

en: Interpreter
cs: Převaděč

en: Interpreter only; provided for diagnostic
cs: Pouze převaděč; pro diagnostické účely

en: Invalid window dimensions specified: Size cannot contain non-numeric digits! >_<
cs: Zadány neplatné rozměry okna: Velikost nemůže obsahovat nečíselné číslice! >_<

en: Iso
cs: ISO

en: Iso Selector
cs: Výběr Iso

en: IsoFile
cs: Soubor ISO

en: It is an error to drop multiple files onto a %s window.  One at a time please, thank you.
cs: Je chyba přetahovat mnoho souborů do okna %s. Jeden po druhém prosím, děkujeme.

en: It's what I use (the programmer guy).
cs: To, co používám já (programátor).

en: Its nice and readable.
cs: Je hezké a čitelné.

en: Language selector
cs: Výběr jazyka

en: Large
cs: Velké

en: Last Modified
cs: Naposledy Změněna

en: Light theme
cs: Světlý vzhled

en: Load State Backup
cs: Nahrát Zálohu Stavu

en: Load state
cs: Nahrát stav

en: Loading PS2 system plugins...
cs: Nahrávám systémové zásuvné moduly PS2...

en: Loads a virtual machine state from the current slot.
cs: Nahraje stav virtuálního stroje ze současné pozice.

en: Loads virtual machine state backup for current slot.
cs: "Nahraje zálohu stavu virtuálního stroje do současné pozice.

en: Location:
cs: Umístění:

en: Logging...
cs: Záznam...

en: Logs events as they are passed to the PS2 virtual machine.
cs: Záznam událostí, jak jsou předávány virtuálnímu stroji PS2.

en: Logs manual protection, split blocks, and other things that might impact performance.
cs: Zaznamená ruční ochranu, rozdělené bloky, a jiné věci, které můžou mít vliv na výkon.

en: Logs only DMA-related registers.
cs: Zaznamená pouze registry vztahující se k DMA.

en: Logs only unknown, unmapped, or unimplemented register accesses.
cs: Zaznamená pouze neznámé, nezmapované, nebo nezavedené přístupy registru.

en: Logs/Dumps:
cs: Záznamy/Výpisy:

en: Low compatibility warning: Yes it's very big, but may not work with many games.
cs: Varování nízké kompatibility: Ano, je velmi velká, ale nefunguje ve spoustě her.

en: MTVU (Multi-Threaded microVU1)
cs: VVVJ (Vícevláknová mikroVJ1)

en: Make this language my default right now!
cs: Hned teď udělat z tohoto jazyka můj výchozí!

en: Makes the specified ISO image the CDVD source.
cs: Udělá z určeného obrazu ISO zdroj CDVD.

en: Memory card '%s' duplicated to '%s'.
cs: Paměťová karta '%s' zkopírována do '%s'.

en: MemoryCard Manager
cs: Správce Paměťových Karet

en: Memorycard reads, writes, erases, terminators, and other processing.
cs: Čtení, zápisy, mazání, ukončení, a jiné zpracování paměťových karet.

en: Moderate speedup for some games, with no known side effects. [Recommended]
cs: Mírné zrychlení v některých hrách bez žádných známých vedlejších účinků. [Doporučeno]

en: Modify hardware emulation settings regulated by the PCSX2 core virtual machine.
cs: Změnit nastavení emulace hardwaru, regulované jádrem virtuálního stroje PCSX2.

en: Modify window and appearance options, including aspect ratio.
cs: Změnit nastavení okna a vzhledu, zahrnující i poměr stran.

en: Mostly Harmful
cs: Většinou Škodlivý

en: NTSC Framerate:
cs: Frekvence Snímků NTSC:

en: Nearest
cs: Nejbližší

en: Negative
cs: Záporné

en: New Vector Unit recompiler with much improved compatibility. Recommended.
cs: Nový rekompilátor Vektorové Jednotky s mnohem lepší kompatibilitou. Doporučeno.

en: New memory card:
cs: Nová paměťová karta:

en: No
cs: Ne

en: No disc
cs: Žádný disk

en: No emulation state is active; boot something first.
cs: Není aktivní žádný stav emulace; něco nejdříve zaveďte.

en: No emulation state is active; cannot suspend or resume.
cs: Žádný stav emulace není aktivní; nelze pozastavit nebo pokračovat.

en: No plugin loaded
cs: Nejsou načteny žádné zásuvné moduly

en: No reason given.
cs: Bez udání důvodu.

en: None
cs: Žádný

en: Normal
cs: Normální

en: Normal and Turbo limit rates skip frames.  Slow motion mode will still disable frameskipping.
cs: Normální a Turbo omezují množství přeskočených snímků. Režim zpomaleného pohybu přesto vypne přeskakování snímků.

en: OPH Flag hack - Try if your game freezes showing the same frame.
cs: Hack Příznaku OPH - Zkuste, pokud se Vaše hra zasekne a zobrazuje stejný snímek.

en: Oh noes! Out of memory!
cs: Ale ne! Došla paměť!

en: Open an explorer window to this folder.
cs: Otevře okno průzkumníka v tomto adresáři.

en: Open in Explorer
cs: Otevřít v Průzkumníku

en: Opens the %s plugin's advanced settings dialog.
cs: Otevře dialogové okno pokročilého nastavení zásuvného modulu %s.

en: Other Hacks
cs: Jiné Hacky

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: PAL Framerate:
cs: Frekvence Snímků PAL:

en: PCSX2 - SSE2 Recommended
cs: PCSX2 - SSE2 Doporučeno

en: PCSX2 Error: Hardware Deficiency
cs: Chyba PCSX2: Hardwarová Vada

en: PCSX2 First Time configuration
cs: Prvotní nastavení PCSX2

en: PCSX2 Message
cs: Zpráva PCSX2

en: PCSX2 Official Svn Repository at Googlecode
cs: Oficiální úložiště Svn PCSX2 na Googlecode

en: PCSX2 Official Website and Forums
cs: Officiální stránka a Fóra PCSX2

en: PCSX2 Recompiler Error(s)
cs: Chyba/y Rekompilátoru PCSX2

en: PCSX2 Thread is not responding
cs: Vlákno PCSX2 neodpovídá

en: PCSX2 Unresponsive Thread
cs: Neodpovídající Vlákno PCSX2

en: PCSX2 has been installed as a portable application but cannot run due to the following errors:
cs: PCSX2 byl nainstalován jako přenosná aplikace, ale nemůže být spuštěn kvůli následujícím chybám:

en: PS2 BIOS Error
cs: Chyba BIOSu PS2

en: PS2 Port
cs: Port PS2

en: Parse error
cs: Chyba analyzování

en: Path does not exist
cs: Cesta neexistuje

en: Path:
cs: Cesta:

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Pause/Resume
cs: Pozastavit/Pokračovat

en: Performs just-in-time binary translation of 32-bit MIPS-I machine code to x86.
cs: Provádí binární překlad 'za běhu' 32 bitového strojového kódu MIPS-I do x86.

en: Performs just-in-time binary translation of 64-bit MIPS-IV machine code to x86.
cs: Provádí binární překlad 'za běhu' 64 bitového strojového kódu MIPS-IV do x86.

en: Permanently delete this memory card from disk (all contents are lost)
cs: Natrvalo smazat tuto paměťovou kartu z disku (veškerý obsah bude ztracen)

en: Permission denied while trying to open file, likely due to insufficient user account rights.
cs: Oprávnění zamítnuto při pokusu o otevření souboru, pravděpodobně kvůli nedostatečným uživatelským oprávněním.

en: Please select a valid plugin for the %s.
cs: Prosím vyberte platný zásuvný modul pro %s.

en: Plugin
cs: Zásuvný modul

en: Plugin Menu
cs: Menu Zásuvného Modulu

en: Plugin Override Error - %s
cs: Chyba Potlačení Zásuvného Modulu - %s

en: Plugin Settings...
cs: Nastavení Zásuvného Modulu...

en: Plugin Specialists
cs: Odborníci Zásuvných Modulů

en: Plugins
cs: Zásuvné Moduly

en: Plugins Search Path:
cs: Cesta Pro Hledání Zásuvných modulů:

en: Portable mode error - %s
cs: Chyba přenosného režimu - %s

en: Positive
cs: Kladné

en: Preset:
cs: Předvolby:

en: Press Cancel to attempt to cancel the action.
cs: Stiskněte Zrušit pro pokus o zrušení činnosti.

en: Press OK to close %s.
cs: Stiskněte OK pro uzavření %s.

en: Press OK to use the default configured plugin, or Cancel to close %s.
cs: Stiskněte OK pro použití výchozího nastaveného zásuvného modulu, nebo Zrušit pro zavření %s.

en: Press Ok to go to the BIOS Configuration Panel.
cs: Stiskněte OK pro přechod na Panel nastavení BIOSu.

en: Press Terminate to kill %s immediately.
cs: Stiskněte Ukončit pro okamžité ukončení %s.

en: Pretty slow; provided for diagnostic purposes only.
cs: Pěkně pomalý; poskytnutý pouze pro diagnostické účely.

en: Previous versions
cs: Předchozí verze

en: Quite possibly the slowest thing in the universe.
cs: Dost možná ta nejpomalejší věc ve vesmíru.

en: Readme / FAQ (Offline/PDF)
cs: Přečti mě/ Nejčastější Otázky (Offline/PDF)

en: Reboot CDVD (fast)
cs: Restartovat CDVD (rychle)

en: Reboot CDVD (full)
cs: Restartovat CDVD (úplně)

en: Reboot using fast BOOT (skips splash screens)
cs: Restartovat pomocí rychlého ZAVEDENÍ (přeskočí úvodní obrazovky)

en: Recompiler
cs: Rekompilátor

en: Refresh List
cs: Obnovit Seznam

en: Refresh list
cs: Obnovit seznam

en: Rename ...
cs: Přejmenovat ...

en: Rename card ...
cs: Přejmenovat kartu ...

en: Rename memory card
cs: Přejmenovat paměťovou kartu

en: Rename this memory card ...
cs: Přejmenovat tuto paměťovou kartu ...

en: Reset
cs: Resetovat

en: Reset all settings?
cs: Resetovat všechna nastavení?

en: Resets all speedhack options to their defaults, which consequently turns them all OFF.
cs: Resetuje všechny volby hacků rychlosti na jejich výchozí hodnoty, což následně všechny VYPNE.

en: Restart
cs: restartovat

en: Restore Defaults
cs: Obnovit Výchozí

en: Resume
cs: Pokračovat

en: Resumes the suspended emulation state.
cs: Obnoví pozastavený stav emulace.

en: Round Mode
cs: Režim Zaokrouhlení

en: Run ELF...
cs: Spustit ELF...

en: SSE extensions are not available.  PCSX2 requires a cpu that supports the SSE instruction set.
cs: Rozšíření SSE nejsou dostupná. PCSX2 vyžaduje procesor, který podporuje instrukční sadu SSE.

en: SYSCALL and DECI2 activity.
cs: Aktivita SYSCALL a DECI2

en: SYSCALL and IRX activity.
cs: Aktivita SYSCALL a IRX

en: Safe (faster)
cs: Bezpečné (rychlejší)

en: Safely pauses emulation and preserves the PS2 state.
cs: Bezpečně pozastaví emulaci a uchová stav PS2.

en: Safest
cs: Nejbezpečnější

en: Save &As...
cs: Uložit &Jako...

en: Save dialog screenshots to...
cs: Uložit snímek obrazovky dialogového okna do...

en: Save log contents to file
cs: Uložit obsah záznamu do souboru

en: Save log question
cs: Otázka uložení záznamu

en: Save state
cs: Uložit stav

en: Saves a snapshot of this settings panel to a PNG file.
cs: Uloží snímek tohoto panelu nastavení do souboru PNG.

en: Saves the virtual machine state to the current slot.
cs: Uloží stav virtuálního stroje do současné pozice.

en: Savestates:
cs: Uložené stavy:

en: Scratchpad's MFIFO activity.
cs: MFIFO aktivita Schratchpadu.

en: Search
cs: Hledat

en: Select CDVD source iso...
cs: Vyberte zdrojové iso CDVD...

en: Select ELF file...
cs: Vyberte soubor ELF...

en: Select a BIOS rom:
cs: Vyberte rom BIOS:

en: Select a document root for %s
cs: Vyberte kořen dokumentů pro %s

en: Select a folder for %s settings
cs: Vybrat adresář pro nastavení %s

en: Select a folder for Snapshots
cs: Vyberte adresář pro Snímky

en: Select a folder for logs/dumps
cs: Vyberte adresář pro záznamy/výpisy

en: Select a folder with PCSX2 plugins
cs: Vyberte adresář se zásuvnými moduly PCSX2

en: Select a name for the duplicate
    ( '.ps2' will be added automatically)
cs: Vyberte jméno pro kopii
    ( '.ps2' bude přidáno automaticky)

en: Select a new name for the memory card '%s'
    ( '.ps2' will be added automatically)
cs: Vyberte nové jméno pro paměťovou kartu '%s'
    ('.ps2' bude přidána automaticky)

en: Select a target port for '%s'
cs: Vyberte cílový port pro '%s'

en: Select a visual theme:
cs: Vyberte grafický vzhled:

en: Select file name:
cs: Vybrat jméno souboru:

en: Select folder containing PCSX2 visual themes
cs: Vyberte adresář obsahující grafické vzhledy PCSX2

en: Select folder for Savestates
cs: Vybrat adresář pro Ukládání Stavů

en: Select folder with PS2 BIOS roms
cs: Vyberte adresář s romy BIOSu PS2

en: Select folder with PS2 memory cards
cs: Vyberte adresář s paměťovými kartami PS2

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show Console
cs: Zobrazit Konzoli

en: Show about dialog
cs: Zobrazí dialogové okno O Programu

en: Shows DECI2 debugging logs (EE processor)
cs: Zobrazí záznamy ladění DECI2 (procesor EE)

en: Shows PCSX2 developer logs
cs: Zobrazí záznamy vývojářů PCSX2

en: Shows disk read activity
cs: Zobrazí aktivitu čtení disku

en: Shows the game developer's logging text (EE processor)
cs: Zobrazí text záznamu vývojáře hry (Procesor EE)

en: Shows the game developer's logging text (IOP processor)
cs: Zobrazí text záznamu vývojáře hry (Procesor IOP)

en: Shutdown
cs: Vypnout

en: Shutdown PS2 virtual machine?
cs: Vypnout virtuální stroj PS2?

en: Simulate VIF1 FIFO read ahead. Fixes slow loading games.
cs: Simulovat čtení dopředu VIF1 FIFO. Opravuje pomalé načítání her.

en: Simulates hardware reset of the PS2 virtual machine.
cs: Napodobí tvrdý reset virtuálního stroje PS2.

en: Skip MPEG hack - Skips videos/FMVs in games to avoid game hanging/freezes.
cs: Hack přeskočení MPEG - Přeskočí videa/FMV v hrách k zabránění zaseknutí/zamrznutí her.

en: Skip when on Turbo only (TAB to enable)
cs: Přeskočit pouze když je použito Turbo (TAB pro zapnutí)

en: Slot %d
cs: Pozice %d

en: Slow Motion Adjust:
cs: Seřízení Zpomaleného Pohybu:

en: Small
cs: Malé

en: Snapshots:
cs: Snímky:

en: Special thanks to
cs: Zvláštní poděkování

en: Speedhacks
cs: Hacky Rychlosti

en: Standard (4:3)
cs: Standardní (4:3)

en: Success
cs: Úspěch

en: Swap Disc
cs: Vyměnit Disk

en: Switch to GSdx software rendering when a FMV plays
cs: Přepnout na softwarové vykreslování GSdx při přehrávání FMV

en: Switch to User Documents Mode
cs: Přepnout do Režimu Dokumentů Uživatele

en: Terminate
cs: Ukončit

en: Terminate App
cs: Ukončit Aplikaci

en: The MTGS thread has become unresponsive while waiting for the GS plugin to open.
cs: Vlákno VVGS přestalo odpovídat při čekání na otevření zásuvného modulu GS.

en: The Operating-System prevents this file from being created
cs: Operační systém zabraňuje vytvoření tohoto souboru

en: The PS2 BIOS could not be loaded.  The BIOS has not been configured, or the configuration has been corrupted.  Please re-configure.
cs: BIOS PS2 nemohl být načten. BIOS nebyl nastaven nebo bylo nastavení poškozeno. Nastavte prosím znovu.

en: The configured %s plugin file is not a valid dynamic library
cs: Nastavený soubor zásuvného modulu %s není platná dynamická knihovna

en: The configured %s plugin file was not found
cs: Nastavený soubor zásuvného modulu %s nebyl nalezen

en: The configured %s plugin is not a PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
cs: Nastavený zásuvný modul %s není platný modul PCSX2, nebo je pro starší nepodporovanou verzi PCSX2.

en: The configured BIOS file does not exist.  Please re-configure.
cs: Nastavený soubor BIOSu neexistuje. Prosím nastavte znovu.

en: The following folders are missing and cannot be created:
cs: Následující adresáře chybí a nemůžou být vytvořeny:

en: The following folders exist, but are not writable:
cs: Následující adresáře existují, ale nejsou zapisovatelné:

en: The plugin reports that your hardware or software/drivers are not supported.
cs: Zásuvný modul hlásí, že Váš hardware nebo software/ovladače nejsou podporovány.

en: The popup will not be shown again.  This setting can be undone from the settings panels.
cs: Vyskakující okno už se znovu nezobrazí. Toto nastavení může být zrušeno z panelů nastavení.

en: The safest way to make sure that all game fixes are completely disabled.
cs: Nejbezpečnější způsob, jak se ujistit, že všechny záplaty her jsou úplně vypnuté.

en: The savestate cannot be loaded, as it appears to be corrupt or incomplete.
cs: Uložený stav nelze načíst, protože vypadá poškozený nebo neúplný

en: The savestate was not properly saved. The temporary file was created successfully but could not be moved to its final resting place.
cs: Uložený stav nebyl správně uložen. Dočasný soubor byl úspěšně vytvořen ale nemohl být přesunut do svého posledního místa odpočinku.

en: The selected %s plugin failed to load.
    
    Reason: %s
cs: Vybraný zásuvný modul %s nemohl být načten.
    
    Důvod. %s

en: The selected BIOS file is not a valid PS2 BIOS.  Please re-configure.
cs: Vybraný soubor BIOSu není platný BIOS PS2. Prosím nastavte znovu.

en: Themes Search Path:
cs: Cesta pro Hledání Vzhledů:

en: There is no active virtual machine state to download or save.
cs: Neexistuje žádný stav virtuálního stroje k načtení nebo uložení.

en: This file is not a valid PCSX2 savestate.  See the logfile for details.
cs: Tento soubor není platný uložený stav PCSX2. Podívejte se na soubor se záznamem pro podrobnosti.

en: This is the standard Sony-provisioned size, and is supported by all games and BIOS versions.
cs: Toto je standardní velikost dodávaná Sony a je podporována všemi hrami a verzemi BIOS.

en: This savestate cannot be loaded because it is not a valid gzip archive.  It may have been created by an older unsupported version of PCSX2, or it may be corrupted.
cs: Uložený stav nemůže být nahrán, protože to není platný archiv gzip. Mohl být vytvořen starší nepodporovanou verzí PCSX2 nebo může být poškozen.

en: This savestate cannot be loaded due to missing critical components.  See the log file for details.
cs: Uložený stav nemůže být nahrán kvůli chybějícím důležitým součástem. Prohlédněte si záznam pro podrobnosti.

en: This setting may require administration privileges from your operating system, depending on how your system is configured.
cs: Toto nastavení může vyžadovat administrátorské výsady od Vašeho operačního systému, v závislosti na tom, jak je Váš systém nastaven.

en: Threading activity: start, detach, sync, deletion, etc.
cs: Aktivita vláken: spuštění, odpojení, synch, smazání, atd.

en: Trace Logging
cs: Záznam Sledování

en: Trace logs are all written to emulog.txt.  Toggle trace logging at any time using F10.
cs: Záznamy sledování jsou všechny zapisovány do emulog.txt. Přepnout záznam sledování můžete kdykoli použitím F10.

en: Tracks all EE counters events and some counter register activity.
cs: Sleduje všechny události čítače EE a některé aktivity registru čítače.

en: Tracks all IOP counters events and some counter register activity.
cs: Sleduje všechny události čítače IOP a některé aktivity registru čítače.

en: Try to remove the file called "portable.ini" from your installation directory manually.
cs: Zkuste odstranit soubor nazvaný "portable.ini" z Vašeho instalačního adresáře ručně.

en: Turbo Adjust:
cs: Seřízení Turba:

en: Unexpected end of file or stream encountered.  File is probably truncated or corrupted.
cs: Objeven nečekaný konec souboru nebo proudu. Soubor je pravděpodobně zkrácen nebo poškozen.

en: Unloaded Plugin
cs: Uvolněný Zásuvný Modul

en: Unrecognized ISO image file format
cs: Nerozpoznaný formát souboru obrazu ISO

en: Use NTFS compression when creating this card.
cs: Použít komprimaci NTFS při vytváření této karty.

en: Use Synchronized MTGS
cs: Použít Synchronizovaný VVGS

en: Use at your own risk.  Erratic memory card behavior is possible (though unlikely).
cs: Používejte na vlastní riziko. Je možné nestálé chování paměťové karty (i když nepravděpodobné).

en: Use default setting
cs: Použít výchozí nastavení

en: Use fast boot to skip PS2 startup and splash screens
cs: Použít rychlé zavedení pro přeskočení spouštěcích a úvodních obrazovek PS2

en: Use this to boot into your virtual PS2's BIOS configuration.
cs: Toto použijte pro spuštění do nastavení BIOSu Vašeho virtuálního PS2.

en: Useful for diagnosing bugs or clamping issues in the new mVU recompiler.
cs: Užitečné pro zjišťování chyb nebo problémů s upnutím v novém mVJ rekompilátoru.

en: Useful for running benchmarks. Toggle this option in-game by pressing F4.
cs: Užitečné pro spuštění zatěžovacích testů. Tuto možnost přepínáte ve hře stiskem F4.

en: User Documents (recommended)
cs: Dokumenty Uživatele (doporučeno)

en: Usermode Selection
cs: Výběr Uživatelského Režimu

en: Uses an external plugin as the CDVD source.
cs: Používá externí zásuvný modul jako zdroj CDVD.

en: VU Add Hack - Fixes Tri-Ace games boot crash.
cs: Hack Sčítání VJ - Opravuje pád při zavádění her Tri-Ace.

en: VU Clip Flag Hack - For Persona games (SuperVU recompiler only!)
cs: Hack Příznaku Sevření VJ - Pro hry Persona (pouze rekompilátor superVJ)

en: VU Cycle Stealing [Not Recommended]
cs: Krádež Cyklů VJ [Nedoporučeno]

en: VU XGkick Hack - For Erementar Gerad.
cs: Hack XGkick VJ - Pro Erementar Gerad.

en: VU0 / VU1 Advanced Recompiler Options
cs: VJ0 / VJ1 Pokročilé Volby Rekompilátoru

en: VUs
cs: VJy

en: Vector Unit Interpreter. Slow and not very compatible. Only use for diagnostics.
cs: Převaděč Vektorové Jednotky. Pomalý a ne moc kompatibilní. Používaný pouze pro diagnostiku.

en: Virtual memory mapping failure!  Your system may have conflicting device drivers, services, or may simply have insufficient memory or resources to meet PCSX2's lofty needs.
cs: Selhání mapování virtuální paměti! Váš systém může mít konfliktní ovladače zařízení, služby, nebo má prostě nedostatečnou paměť nebo zdroje, pro splnění vysokých nároků PCSX2.

en: Wait for Vsync on refresh
cs: Čekat na Vsynch při obnově

en: Waiting for task...
cs: Čekám na úkol...

en: Waiting for tasks...
cs: Čekám na úkoly...

en: Warning!  System plugins have not been loaded.  PCSX2 may be inoperable.
cs: Varování! Systémové zásuvné moduly nebyly načteny. PCSX2 může být nepoužitelný.

en: Warning: Enabling trace logs is typically very slow, and is a leading cause of 'What happened to my FPS?' problems. :)
cs: Varování: Zapnutí sledování záznamu je obyčejně velmi pomalé, a je to hlavní důvod v problémech s 'Co se stalo s mými SZS?'. :)

en: Webmasters
cs: Správci Int. Stránek

en: Welcome to PCSX2!
cs: Vítejte v PCSX2!

en: When checked the log window will be visible over other foreground windows.
cs: Při zaškrtnutí bude okno záznamu viditelné nad ostatními okny v popředí.

en: Widescreen (16:9)
cs: Širokoúhlý (16:9)

en: Window Settings...
cs: Nastavení Okna...

en: Wipes all internal VM states and shuts down plugins.
cs: Smaže všechny vnitřní stavy VS a vypne zásuvné moduly.

en: Yes
cs: Ano

en: You have dropped the following ELF binary into %s:
cs: Přetáhli jste následující ELF binární soubor do %s:

en: You have dropped the following ISO image into %s:
cs: Přetáhli jste následující obraz ISO do %s:

en: You have selected the following ISO image into PCSX2:
cs: Vybrali jste následující obraz ISO do PCSX2:

en: You've selected to switch the CDVD source from %s to %s.
cs: Vybrali jste výměnu zdroje CDVD z %s na %s.

en: Your machine's hardware is incapable of running PCSX2.  Sorry dood.
cs: Váš hardware stroje je neschopen spustit PCSX2. Soráč chlape.

en: Zoom:
cs: Přiblížení:

en: [-- No unused cards --]
cs: [-- Žádné nepoužité karty --]

en: [-- Unused cards --]
cs: [-- Nepoužité karty --]

en: [Unnamed or unknown]
cs: [Nepojmenované nebo neznámé]

en: boots an empty dvd tray; use to enter the PS2 system menu
cs: zavede prázdnou mechaniku dvd; použijte pro vstup do systémového menu PS2

en: boots from the CDVD plugin (overrides IsoFile parameter)
cs: zavádí ze zásuvného modulu CDVD (potlačí parametr IsoFile)

en: changes the configuration file path
cs: změní cestu k souboru s nastavením

en: disables all speedhacks
cs: zakáže všechny hacky rychlosti

en: disables display of the gui while running games
cs: zakáže zobrazení rozhraní, když hry běží

en: disables fast booting
cs: zakáže rychlé zavádění

en: displays this list of command line options
cs: zobrazí tento seznam voleb příkazového řádku

en: enables portable mode operation (requires admin/root access)
cs: povolí operace přenosného režimu (vyžaduje administrátorský/kořenový přístup)

en: executes an ELF image
cs: spustí obraz ELF

en: forces %s to start the First-time Wizard
cs: donutí %s spustit Průvodce Prvním Spuštěním

en: forces the program log/console to be visible
cs: donutí, aby záznam programu/konzola byly viditelné

en: mVU Flag Hack
cs: Hack Příznaku mVJ

en: microVU Hacks
cs: Hacky mikroVJ

en: microVU Recompiler
cs: Rekompilátor mikroVJ

en: specifies the PCSX2 configuration file to use
cs: určuje, který soubor s nastavením PCSX2 použít

en: specify the file to use as the %s plugin
cs: určete soubor, který použít jako zásuvný modul %s

en: superVU Recompiler [legacy]
cs: Rekompilátor superVJ [zastaralé]

en: use fullscreen GS mode
cs: použít GS režim na celou obrazovku

en: use the specified comma or pipe-delimited list of gamefixes.
cs: použít seznam oprav her určených čárkami nebo svislými čárami.

en: use windowed GS mode
cs: použít režim GS v okně
